briketka10

Aramah je zlatá gratuluji jen tak dál..gratulujte také HIP HIP HURÁÁ !!

Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=sGeJ­WBmsk58

milá Aramah přeji Ti hodně štěstí a ať jsi tu stále ráda mezi náma :DD

Nejlepší odpověď
Andělé

Jééé,zlatíčko Aramah je zlatááá!:-)
Z celého srdce Ti milá Aramah blahopřeji ke zlatu,které sis skutečně zasloužila. Briketko,je supr,že sis všimla.:-)
Mám Tě ráda,líbí se mi Tvé odpovědi i otázky.Jsem ráda,že tu s námi jsi.:-)
Přeji Ti hodně štěstí jak zde,tak i v soukromém životě.:-):-):-)
Doplňuji:
Jsi milý človíček a za vše Ti moc děkuji.:-)

Další odpovědi
aramah

Ve vší mé skromnosti Vám všem děkuji.
Vždyť já už nemohla ani spát.
Všimne si někdo že jsem ZLATá?
A když ano jak poděkovat.
Ještě že mne nevidíte jsem rozklepaná ale šťastná :) Andělé moc hezké i já ti přeji v životě vše nej.
Briketko moc děkuji.
Dr.Axl z jedné vody na čisto ale díky.
Drap děkuji.Hanulka děkuji
Sůvička díky krásná růžička
Prostě všem děkuji, že jsem dosáhla mety nejvyšší a to díky Vám.

A ty moje chyby no nezlobte se jak jsem psala lepší to nebude,modlím se aby to nebylo horší.
A pozor! jsen zlatá a kdo je víc :))))

Sůwa

Aramah gratuluji za posílám kytičku.
http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­2079nadap053528283­880232.jpg
Jen je škoda, že po získání zlaté už žádná další meta není, tak to já budu odpovídat méně aktivně 🙂
Briketka je správná špionka, ale slíbila napsat a zatím na to čekám.

anonym

Aramah, vše nejlepší. Ať se Vám mezi zlatými daří.

anonym

Použiji výstižný anglosaský idiom „Vítej v klubu!“
A k tomu hned trojnásobná gratulace:

  1. aramah ke zlatu
  2. briketce, že stihla briskně podchytit
  3. a když už jsme v tom ajfru, tak i všem zdejším Josefům k jejich dnešnímu svátku!

fcoop

Už je to tady--------------gratuluji.
Doplňuji:
Ještě dárek

http://www.vy­semnesmite.cz/ko­cici_varhany/cla­nek-c535/#komentare

hanulka11

také se skromně připojuji …já to vždy prošvihnu…a Amarah vítej mezi nás „zlatoušky“
Doplňuji:
ještě jsem ti zkomolila přezdívku …promiň

Drap

Připojuji se ke gratulacím a přeji mnoho dalších zajímavých otázek a odpovědí.

kenyrts

aramah, dodatečně gratuluji,jen tak dále…

Zdroj: http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­2079nadap084301535­450237.jpg

Jikra

I já bych se velice rád přidal k ostatním a z celého srdce pogratuloval -aramah- ke zlatu. Vynikající výsledek, jen tak dál.

veruska

Připojuji se ke všem gratulantům.Vše nej.nej. a ne jen na otázkách.

Michal Kole

Taky gratuluji, ještě se douč plavat, ať ti můžu pogratulovat dvojnásob.

terry

Také se připojuji a blahopřeji.

http://www.olym­piabruntal.cz/i­mage/200703191­913_ruze.jpg

Damiana

Móóóc srdečně blahopřeji Aramah! Zlato ti patří skutečně právem. 🙂

WeeBear

A zase si všímám pozdě. ☹ Že já se poslední dobou tak zapomínám.
Každopádně i já přeji hodně štěstí a dalších úspěchů. Doufám, že odpovědi se zlatem nekončí. 🙂

kapka

Gratulace!!!

aramah

Díky kapičko :)
Jirko díky :)

led

Sedím pri odpovediach.cz a zrazu zlatý záblesk na klávesnici…
Pozriem, kto to blýska zlatom a to Zlatá Aramah zatieňuje zlaté Slnko.
Blahoželám.

Andělé

Led,tj.krásně napsané…:-)

aramah

led děkuji:)

aramah

Terry děkuji za puget:)
Fcoop já se lekla že jsou živé, díky.
Ocko děkuji
Michale fakt dobrá hláška,málem jsem se…:)

Illines

Aramah i ja se pripojuji k rade gratulantum,at jste nadale spokojena a vydrzte.

aramah

Děkuji ¨:))

johana 56

I já se připopuji ke gratulacím a děkuji za opravdu užitečné rady a informace.

aramah

Johanko děkuji 🙂

annas

Aramah, také se připojuji ke gratulaci a upřímně gratuluji. Děkuji …

aramah

Annas já děkuji Vám,byla jste můj anděl strážný.Dávna bych tu nebyla a za to díky Vám.

briketka10

fcoop – to jsem se nařechtala jé a vzbudila mýho kocourka, bezva video :DD