Nicoll123

Aquapark Olomouc nebo aguapark Uherské Hradiště?

Máme jet do jednoho z těchto aquaparků a já nevím,který je lepší,protože jsem ani v jednom nebyla…Prosím odpovídejte :) Děkuji 🙂

Odpovědi
Beer4Real

Aquapark Uherské Hradiště

Bydlím v Hradišti, náš aquapark je super, moderní, nedávno otevřený.
V tom druhém sem nebyl, nemůžu porovnávat.

Michálek1245

Za mě teda spíš aquapark v Olomouci. Ale to je jen díky tomu, že to máme prostě blíž. Ono srovnávat něco, co je poměrně daleko od sebe, tak to fakt nejde. Ale hlavně v Olomouci je Showroom nábytek Olomouc https://lumax-nabytek.cz/showroom-olomouc kam pravidelně jezdíme. A to je pro mě taky velký tahák. Zvlášť když člověk vybavuje domácnost. :)