Jahoda

Aquapark – dáváte si pozor?

http://img.na­dapenny.com/t20/110­30/nadap154409734­510231.jpg

Stalo se Vám něco podobného? Jaké jste měli pocity? :D

Odpovědi
Miroslavst

dávám si pozor kdo tam je, takže nestalo.

panenka

Málem ano ale na koupališti naštěstí jsem včas odplavala

iceT

Protože nejsem zrovna zdatný plavec,tak absolutně nesnáším,když mi někdo hupne na záda.Jak si loknu,tak jsem schopná utopit se ve lžíci vody,jenže ti pitomci,co jezdí za mnou absolutně nerespektují ten semafor,co tam je.Ale podobná situace jako na obrázku se nekonala.:-)

Radak

Abych se dobře trefila, na to si dávám pozor celý život.