Rosie5

Apple vs. Android?

Co myslíste? Co je podle Vás lepší?

Odpovědi
ptáč

Velevážená Růže5, neznám Apple. Android je zárukou, že google o vás ví vše. Vy chcete ale, kdo je lepší? Mohl bych zde nastínit to mínus a plus. Takže jen krátce. Za licenci systému v mobilu u Apple zaplatíte pořádnou sumu, u otevřeného Androidu nezaplatíte nic, kromě přístroje. Ale Android a vývoj free aplikací funguje na reklamě. Takže si budete hlídat samovolné aktualizace aplikací, aby vám nebyly uctovany poplatky za mobilní internet za den, cca 19 Kč. To lze v nastavení vyřešit. Pak druhá věc je zobrazování reklamních obrázků u Android. To může vadit, ale nemusí. Jde tomu zabranit aplikaci ‚no root firewal‘. Pak plus Androidu by patřilo za obrovské množství autorských aplikací.
A jen z doslechu, že Apple má omezené aplikace co se výběru týče.
A akumulátor jakékoliv kapacity každý telefon s obrovským displejem nabíjíte každý den.

setapouch

Srovnáváš jablka s hruškami. Pokud jsme v oblasti mobilů, pak Apple je technologická firma, Android je software.

Mára.kunta

Jen se snaží podle mne vytvořit hádku a provokuje) internet je plný odpovědí s nikdo ti nedá jednoznačnou odpověd. I když za mě rozhodně Apple)

Rukas

Pokud se snažíš zazářit u kamarádek, tak si kup apple. Pokud ale hledáš telefon v co nejlepším poměru cena/výkon, tak jdi do androidu.

Peter12

Bral bych iOS, je to pecka zařízení – a počkal bych na iPhone 8 a jeho cenu, sice vyšší ale dělá to co má. https://freebit­.cz/smartphone-iphone-8-od-applu-je-na-papiru-jaka-bude-jeho-cena/