ElissPriz

Apple Iphone 3GS nebo HTC Wildfire S ? hlasujte anketu ..

i důvod :)

Hlasujte v anketě

Odpovědi
jakho

HTC

MonkeyKing

IPhone

Doplňuji:
Já mám iPhone 3G a jsem spokojený. Ale každý je jiný. Kupte si jeden, vyzkoušejte tak na měsíc a pak když třeba nebudete spokojena prodejte a kupte ten druhý.

Reuef

HTC

Doplňuji:
Android se mi zda lepsi…a do iPhonu se nedaji dat pametove karty

Lucik123

IPhone

marek.29

IPhone

iPhone jednoznačně.. kdyžtak mi napiště zprávu a já se vám rozepíšu konkrétně proč zrovna on :) marek.29(zavi­náč)seznam.cz

anonym

HTC

Doplňuji:
Záleží ale i především o co se jedná a s tím nemám žádné zkušenosti.