Larissa

Apple iPad – jak uložit MP3?

Jak uložit MP3 stáhnutou třeba z ulož.to do iPadu? Něj mi to nejde… Dala jsem stáhnou, ale ona se mi otevřela a tam jsem vždy skončila. Prosím, pomoc!
Doplňuji:
Na to ale nejde nic nahrát. Přesunu tam složku, nebo samotnou písničku, ale nic. Nic se neukáže, ani žádný dotaz či okénko o tom, že se stala „nějaká“ chyba, nebo co…

Odpovědi
korbic92

V iTunes ji pridat do hudebni knihovny,v syn­chronizaci zvolit ze tuhle pisnicku/album/in­terpreta chci do iPadu a zapnout synchronizaci:)

Michal Kole

Stáhnout z ulož to na PC
připojit datový kabel
Spustit program na PC k IPodu a přes něj to přenést

Doplňuji:
možná písnička není ve správném formátu. (na MP3 je více kodeků). možná to neumí pracovat se složkami. Ipad nemám.