22aa

Aplikace supercard SD pro gba mi hlásí chybu fail nebo access violation při outu.

Dobrý den.
Mám problém s otestováním aplikace supercard sd pro gba.
Než se to rozhodnu koupit i toho gameboye na vízo:Vlastníte supercard i gameboye a stahujete různě hry z netu a pak rovnou do gameboye nebo do složky out?
zkoušel jsem to podle návodu a je to to samý.
Prosím není to jenom na dětské hry v originále z pohádek co se většinou prodává?
Jestli to není jenom na pokémony nebo třebas na hry od disney a místo her z pohádek půjde i sportovní hra fifa od ea?
Pokud to musím toho gameboye strčit rovnou do pc přes kartu to znamená vložit adaptér do gba + rovnou do pc nebo out složka na pc tak mě informujte. Děkuji. Přinejhoršim mi pošlete tutorial. Já tomuhle nerozumím. Ještě jednou děkuji.

Odpovědi
Edison

Po miliontý píšem: Vykašli se na nesmysly a vyraž mezi lidi.. To je teprve „gamesa“… 😁

22aa

Já radši jdu za tetou kateřinou kvůli videu nebo s vámi řeším problémy s gba.

22aa

Byl problém vyřešen. Bylo to souborem. A navíc mám psp ale rozbitý.