Ali 00

Existuje aplikace či počítačový program, který by mi opravoval výslovnost pomocí mikrofonu?

Zdravím, ráda bych se zeptala, jestli existuje aplikace či počítačový program, který by mi opravoval výslovnost pomocí mikrofonu(něco bych řekla a aplikace/program by mi to opravila). Něco jako nabízí jednou za čas Duolingo (asi ale jenom 10% z celkového programu a člověk si nemůže vybrat pouze tato cvičení…).

Nejlepší odpověď
anonym

Neznám aplikaci která by dokázala rozpoznat tvoji chybou výslovnost a opravit ji. Ale kdykoliv hledám správnou výslovnost jakéhokoliv slova v jakémokliv jazyce jdu na https://forvo.com/ , teď zrovna je bohužel mimo provoz protože povyšují na novou verzi, ale hádám že to bude za pár hodin zase běžet. Výhodou je, že mají obrovskou databázi slov namluvených přímo skutečnými rodilými mluvčími a z toho se dá správná výslovnost vyposlouchat velmi přesně.

Další odpovědi
ivzez

Ne, takový program ani aplikace neexistuje.