mirekborek

Aplikace na paměťové kartě v mobilu zabírají neuvěřitelně moc místa v interní paměti. Co mám tedy dělat?

Mám v mobilu 111 aplikací a všechny které šly mam na Paměťové kartě ale stejně zabírají neuvěřitelně moc místa v interní paměti. Co mám tedy dělat?

Mobil – Samsung Galaxy Core Prime
Celkové místo v mobilu – 8GB (využít můžu pouze 4GB)
Celkové místo na kartě – 16GB

--
Aplikace na paměťové kartě

Odpovědi
odik

Smazat je.

Existují možnosti jak přenést všechny aplikace na kartu nebo změnit poměr místa, ale k nim potřebuje root telefonu. Návodů existují na internetu spousty. Otevíráte tím ale zadní vrátka pro některé škodlivé programy a i když telefon pak vrátíte do původního stavu, riskujete, že Vám v budoucnu nemusí uznat záruku (umí toho poznat dost, i když si myslíte, že je vše jako dřív).

PS: Někdy trochu pomůžou aplikace typu Clean Master

Funna

informace o tom, jaké máš celkové místo v mobilu je docela bezpředmětná…dů­ležité je, kolik ti zbývá místa a jaké aplikace zabírají největší část interní paměti…a pokud ti už NIC nejde přesunout na kartu, tak prostě budeš muset něco smazat…docela by mne zajímalo kolik z těch 111 appek opravdu potřebuješ k životu…