Minas

Existuje aplikace, která mě nenechá spát?

Neznáte nějakou aplikaci třeba na mobil anebo na počítač, která třeba každých 5 minut vydává otravnej zvuk, abych neusnul ?

Postcd: Měl jsem na mysli něco co bude dělat každou chvíli otravné zvuky, když si budu přehrávat z google play, usnu u toho ještě dřív (odpověd mi napište do zpráv) díky

Nejlepší odpověď
postcd

asi máte Androida? stačí do adresáře aplikací pro telefon (třeba google play) dát anglickou frázi pro „zůstat vzhůru“ (stay alerted, nebo jednoduše stay alert)
třeba by šlo použít i vestavěný alarm, který bude mít funkci snooze a nebo přehrávat donekonečna nějakou skladbu (zvuk/y) v audio přehrávači

Další odpovědi
briketka10

Našla jsem tyto a ten poslední je
pořádně otravný, jestli Ti to stačí 😁
http://cilichi­li.cz/clanky/13-nejotravnejsich-zvuku-na-masli-1026.html

ReHu

Já používám budíka pokládám po 5 nebo 10 min.

Lukáš Rusek

ano ale stějně upadneš do spánku :)