Zlatý

"Antoníne, nepij už tu kořalku, víš že potom děláš psí kusy!" Poslechli jste někdy kamaráda?

Znalci vědí, že je to citát z Antona Špelce ostrostřelce. Anebo jste si přece jen vystřelili?
Fakt by mě zajímaly všelijaké havárie a srandy. Je jedno, jestli mi daj medajli., či nedaj-li mi medajli.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Alkohol a zbraň je hořší combo, než alkohol a volant.

Ale hlavně... já piju s Mírou.

Další odpovědi:

Stříbrný

Velmi, VELMI smutným faktem je, že dnes jsem obvykle já "ten kamarád". :( A to bývavaly časy, jejda! Vzpoměl jsem si na jednu příhodu z telecího věku >

"Pane řidiči, požil jste nějaký alkohol před jízdou?"
"Jistě že ne, soudruhu POŠTMISTŘE." A bylo to venku! :D :D :D

Nebyl jsem "na šrot", nafoukal jsem přesně na čárku v detekční trubičce [tuším, že ta značila 0,8promile], vážně netuším, jak se mi to povedlo. Ale zadařilo se. Stálo mne to na místě celou výplatu, která se přesunula do kapsy soudruha strážmistra, naštěstí to byla doba, kdy se benga nechali korumpovat celkem lehce, nebáli se tak jako dnes, že je někdo natočí. :)

Diskuze k otázce

Zlatý

Kepler

Edison: zvláště když je Míra taky pod vlivem. Přijde a řekne magickou větu: ožerme me se.

Stříbrný

Edison

Nenene... Míra toho moc nenamluví... tak mluvím já: "Vožereme mě..." :-D

Zlatý

Kepler

...mně.Tak to mělo být. Klávesnice mi nějak zdrhá a zbytek věty jsem klepal na stoleček. Přijde soused s pluckou a řekne: ožereme se mě mně.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 5602
Zlatý led 3004
Zlatý hanulka11 2783
Zlatý annas 2550
Zlatý briketka10 2455
Zlatý Kepler 1912
Zlatý marci1 1856
Zlatý quentos 1708
Zlatý mosoj 1588
Zlatý iceT 1584

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.