Kepler

„Antoníne, nepij už tu kořalku, víš že potom děláš psí kusy!“ Poslechli jste někdy kamaráda?

Znalci vědí, že je to citát z Antona Špelce ostrostřelce. Anebo jste si přece jen vystřelili?
Fakt by mě zajímaly všelijaké havárie a srandy. Je jedno, jestli mi daj medajli., či nedaj-li mi medajli.

Nejlepší odpověď
Edison

Alkohol a zbraň je hořší combo, než alkohol a volant.

Ale hlavně… já piju s Mírou.

Další odpovědi
aliendrone

Velmi, VELMI smutným faktem je, že dnes jsem obvykle já „ten kamarád“. :( A to bývavaly časy, jejda! Vzpoměl jsem si na jednu příhodu z telecího věku >

„Pane řidiči, požil jste nějaký alkohol před jízdou?“
„Jistě že ne, soudruhu POŠTMISTŘE.“ A bylo to venku! :D :D :D

Nebyl jsem „na šrot“, nafoukal jsem přesně na čárku v detekční trubičce [tuším, že ta značila 0,8promile], vážně netuším, jak se mi to povedlo. Ale zadařilo se. Stálo mne to na místě celou výplatu, která se přesunula do kapsy soudruha strážmistra, naštěstí to byla doba, kdy se benga nechali korumpovat celkem lehce, nebáli se tak jako dnes, že je někdo natočí. :)

Kepler

Edison: zvláště když je Míra taky pod vlivem. Přijde a řekne magickou větu: ožerme me se.

Edison

Nenene… Míra toho moc nenamluví… tak mluvím já: „Vožereme mě…“ 😁

Kepler

…mně.Tak to mělo být. Klávesnice mi nějak zdrhá a zbytek věty jsem klepal na stoleček. Přijde soused s pluckou a řekne: ožereme se mě mně.