Antivirus ve Windows 8 ?

Chtěl jsem si nainstalovat do Windows 8 antivirus Microsoft Security Essentials ale prý že on už je tam nainstalovaný a nemusím jej už instalovat?
Je tam možné nainstalovat i jiný antivirus?

Nejlepší odpověď
anonym

Tazatel spíše tápe ve významech slov „opisovač, blbost a plagiátorství“, viz odkaz:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/trpite-nejakou-fobii

Další odpovědi
beer

Rozhodně nedoporučuji mít spuštěné dva antiviry současně !
Osobně bych podechal MSE a teprve časem, při nespokojenosti jej ukončit, teprve potém stáhnot a nainstalovat jiný antivir.
Zkušenost.

iceT

Podle toho co vím,to možné je,ale nedoporučuje se.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muzu-mit-dva-nebo-i-vice-antivirovych-programu

anonym

Je dobré, keď sa o počítač stará jeden antivírus. Preto ak chcete iný, treba starý odinštalovať. Môže sa stať totiž, že okrem spomaľovania práce, (obidva v rovnakom čase kontrolujú) sa môžu antivíry nezhodnúť v identifikácii zdroja napadnutia (vírus)

www

MSE není špatný. Pokud budeš chtít jiný AV, stačí celý MSE vypnout a nainstalovat jiný. Odinstalace není vůbec nutná v tom případě a je možné, že by nebyla vůbec jednoduchá (součást mobilních Win). Navíc, takto se můžeš kdykoliv k MSE vrátit.
Jak už bylo uvedeno, hlavně nespouštět oba AV současně.

anonym

Lze instalovat jiný, ale ve Win essentials vypnout. Používám COMODO internet security (antivir, firewall a další v jednom) sem tam si dám trial Norton internet security (snad nejlepší na ochranu PC, mám trial verzi na 2 měsíce). Tyto programy si navzájem nepřekáží. Pouze Norton vypne firewall u Comoda. Po skončení Nortona jen zapnu firewall u Comoda a jedu dál.
Trial verze Nortona využívám, protože je fakt asi nejlepší, není levný