nick23

Poradi nekdo z Vas jaky je podle Vas nejlepsi Antivir do mobilu (Android)?

Poradi nekdo z Vas jaky je podle Vas nejlepsi Antivir do mobilu? Prosim, nechci slyset odpovedi typu „Android nepotrebuje antivir“ nb „akorat ti to zaseka telefon“

Nejlepší odpověď
setapouch

V podstate je jedno, jaky vezmes, pokud to neni nejaky neznamy vyrobce. Jinak Android antivir potrebuje.

Další odpovědi
Joeus

Avast!

badisko

1.Avast
2.Comodo
3.Kaspersky
Doplňuji:
Take zalezi va co ho chces …pokud chces cely balik tak nektery z onech zminovanych …pokud jde prevazne o aplikace ktere instalujes do mobilu …tak postaci aplikace Clean master …je to vlastne aplikace na cisteni a ladeni nobilu podabne jako Ccleaner … pro android je asi nejlepsi a ma v sobe antivirus ktery je dostacujici …:D