Avatar uživatele
Lamička

Antivir .. Pomozte při výběru .

Ahoj. Mám nový PC fakt bomba – je na něm anivir Windows Defender … – JEnže ten se mi nějak nezdá. Prosím doporučte mi něco .. ALE !! pak když to něco instalnu nestane se něco s pc ? Slyšel jsem že 2 antiviry v 1 pc nemají být – a jak vypnu ten defender ? Tam nic není k vypnutí. Prosím poraďte děkuji.
Doplňuji:
a taky když je to pc koupené je tam windows 7 jenže je tam sice napsané že je legální a aktualizovaný – JENŽE prodávající už tuto verzi s tím samým product key má nainstalovanou ! nevypne se mi pc když tam dám ten antivir?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? chudst před 4640 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

To co máš není antivir, klidně si vyber nějaký free, doporučuji Avast, Win.Esse., AVG home..
Vypínat nic nemusíš. Dobrou zkušenost mám s Avast.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

S Avastem mam pokazde mizernou zkusenost. Ja volim rozhodne NOD32. Ale ten je placeny. Jeden z mala programu, ktery skutecne doporucuji zakoupit.

V PC sice 2 antiviry rozhodne byt nemaji, ale windows defender neni antivirus.

Nepochopil jsem – vy mate PC jiz od nekoho, kdo vam tam nainstaloval original W7 se stejnym seriovym cislem, jako pouzil on sam? Mam za to, ze to by nemelo vadit – je to mam za to omezeno snad pro 3 pocitace (nebo nevim kolik presne).

Ale PC se vam nevypne, kdyz tam date antivir. Ale kdyz tam date AVAST, tak se vam nechutne zpomali. (Mozna jsem neprisel jen na spravne nastaveni, ale zatim vsem, co si stezovali na AVAST jsem doporucil NODa a byli vsichni spokojeni.)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

AVAST FREE
http://www.avas­t.com/cs-cz/free-antivirus-download

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Nemám žádný (jenže nemám ani windows :) )

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek