Jak časté jsou aktualizace Comodo?

Doplňuji:
Doplním verze Comodo Antivirus 7.0.55655.4142

Nejlepší odpověď
anonym

Aplikace jako takové, 1× za 24 hodin. U antiviru je možné zvolit vlastní čas, od hodin až po dny.
Spusť Comodo, klikni na vpravo nahoře na zelenou šipku. Dole vyber Pokročilé úlohy a vpravo dole Pokročilá nastavení, Otevře se ti okno a klikni na vlevo, v menu, na aktualizace.
Pokud máš problém s aktualizací, hlásí že je zastaralý, jdi do Obecní úlohy a tam klikni na aktualizuj. Klidně to pak hoď do pozadí.

Další odpovědi
badisko

Bezi cca 2× denne ..a prosim rekni am jakou verzi mas (da se to vetsinou i nastavit zda aktualizovat rucne nebo automaticky bez verze antiviru nemohu odpovedet presne …:D chapej pokud neni nahlasen novy Virus a nejsou na nej zaplaty tak aktualizace virove databaze nemusi byt klidne 10let …:D
U aktualizace programu… coz jsou ruzne vychytavky tedy vylepseni to je zase na programatorech… jak rychle procuji a zda jsou treba udelat nejaka vylepseni …