MacChill

Antireflexní úprava u brýlí

Chtěl bych vědět hlavně vaše názory, jestli je to vhodné a také jestli jde na brýlové čočky aplikovat antireflexní vrstva později až na nošené brýle s čočkami

Odpovědi
NotFound

Antireflexní úprava je výborná, výrazně snižuje množství odlesků a zlepšuje průhlednost skel. O možnosti nanesení dodatečně pochybuji. Antireflex. vrstva se obvykle nanáší ve více vrstvách napařováním ve vakuu, a jde obecně o celkem složitý proces…