mrtvyhubar

Jaké jsou nejškodlivejší účinky antikoncepce?

Odpovědi
zjentek

Za pojmem „lidská přirozenost“ se mimo jiné ukrývá i takové chování, kdy cíleně neovlivňujeme činnost vlastních, přirozeně fungujících hormonů (potažmo naši osobnost) konzumací syntetických preparátů. Totiž ze všeho NEJŠKODLIVĚJŠÍ může být vlastní dojem, že víme kým jsme, i když vlivem preparátů tomu tak třeba již dávno není. A to bez ohledu na naši inteligenci. Jo jo, dobro a zlo v nás má různé podoby… Příjemné úterý přeje zjentak. (;

Ametyst

Hrozí mrtvice. Viz link.

Zdroj: https://www.ve­rywellhealth.com/bir­th-control-pills-and-stroke-3145954

Midoc

Škodí i rybám v řekách.
http://www.ces­katelevize.cz/zpra­vodajstvi-brno/zpravy/242424-aktivni-uhlik-a-nanotechnologie-cisti-odpadni-vody-hormony-ale-odfiltrovat-neumi/

Nassin

Ty, že budou partneři bez potomků!

JežíšKristus

Nejpitomější je, že kvůli ženským máme prokazatelně ty jejich hormony ve vodě. Umírají kvůli tomu ryby, pijeme to, má to pak i vliv na plodnost mužů. Řada sexuologů se k tomu vyjadřovala. ČR je 1. na světě v používání hormonální antikoncepce (píšu teda o hormonální, předpokládám že tu máte na mysli). Když ženská používá antikoncepci od 15 let třeba až do 30 let, tak je to naprostý hazard se životem, xy žen již takto po vysazení zemřelo, jistě dohledáte na netu. Vysazení HA vždy rozhodí hormony a ženě je špatně, mohou se objevit všelijaké zdravotní komplikace.

Dochy

Nízká porodnost
😉

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.