nikolqa.o

Antikoncepce Lindynette 20 a dlouhá mentruace

Dobrý den,

chci se zeptat. Začala jsem brát poprvé antikoncepci Lindynette 20 (první platíčko). Už je to 16 dní a pořád mám menstruaci. Tedy vypadá to jako špinění, ale jednou za 2 – 3 dny se objeví i trochu krve.

Je to normální, nebo si mám zajít na gynekologii ? Všechny kamarádky, co už berou ATK říkali, že je menstruace vždy přešla po pár dnech.

Děkuji za odpověď.

Odpovědi
cochee

Jasněže si zajdi ke svému gynďákovi. Nebo bys snad dala přednost radě od někoho, koho a) vůbec neznáš a b) s velkou pravděpodobností nemá na kvalifikovanou radu správné vzdělání?