NickD

Antikoncepce…

Prosím o radu. Kamarádovi při plohlavním styku prasknul kondom a požádal mě o radu. Co je nutné v tomto případě udělat, aby jeho partnerka neotěhotněla a do kdy!? Ještě podotknu, že jeho partnerka je cizinka a gynekologa u nás nemá. Díky.

Nejlepší odpověď
1popelka1

Hm, tak teď už asi nic, zbývá jen doufat, když gynekologa nemá…
Gynekolog by ji předepsal Postinor, zabírá do 72 hodin po styku. Ale čím dříve, tím lépe.

Další odpovědi
elektrikář

Navštívit co nejdřív gynekologa a zaplatit výkon.

bond73

V tomto pripade ,by asi bylo nejlepe navstivit gynekologa,ktery by dotycne mohl predepsat SOS tabletku,proti nechtenemu tehotenstvi,ovsem zde je jakesi casove omezeni, do kdy se musi tabletka uzit.Pakli-ze jiz cas pro uziti teto tabletky vyprsel,nezbyde jen doufat,ze nedojde k tehotenstvi a pokud ano,pak je jiz jedina moznost,podstoupeni interupce,ovsem ,jak jsem podotkl v uvodu,bylo by velmi rozumne nejdrive navstivit gynekologa.