Antidieta jak přibrat na váze

Dobrý den, mám kamarádku, která ze zdravotních důvodů nemůže přibrat ze zdravotních důvodů. chtěl bych se zeptat jestli někdo neví o nějakém snadném a finančně rozumném kroku jak nabrat na váze? je lepší přejít na Extra tučné potraviny, nebo přejít na formu prášků?

Odpovědi
anonym

prášky nebrat, je to chemie a vždy je nějaký vedlejší účinek. Kupuju tučné jogurty, sýry (30 a výš procent), v lékárnách nutridrink (doplněk stravy), je fakt těžko se hledá v krámech

FikeCZ

Nutri drinky doporučuju ;)…Taky jsem chvili vypadal jak kdybych měl anorexii..Pote nutridrinky ..pil jsem to pomalu a dival se třeba na televizi aby ta energie se uklada do tuku ;)…No a dnes :) ..Sice nejsem uplně nejlepší :) ale ne tak jak předtím.

huxa

vcelku je důležité, z jakých zdravotních důvodů, jestli jsou psychycké, nebo jaký druh fyzických…
extra tučné potravinu rozhodně ne, to samé platí o práškách. Vážně je důležité znát ty zdravotní důvody, ale takový hudně univerzální je sacharidový nápoj-nutri drink, míchat si to s mlékem a banánem, velmi chutné, toto každému i zdravému člověku doporučuji. (místo sacharidového nápoji bílkovinový-pro zdravého člověka). Dále jíst ty banány. Dále jestli bych doporučoval nebo rozmlouval tučné jídla, sýry, jogurty, … bylo by to tipování, jak jsem již dvakrát zmínil, tady jsou důležité ty zdravotní důvody, ať si zajde za doktorem pro správnou dietu :)