martinacek

Antibiotika a změna času

Jak je to s antibiotiky a změnou času? Asi si mám nechat jedny hodiny nepřetočený, abych v tom neměla zmatek že?

Nejlepší odpověď
tom004

Já bych klidně pokračoval v obvyklých časech.Tím,že posuneš užívání o jednu hodinu,se nic nestane.Horší je vynechat,nebo léky užívat nahodile.

Další odpovědi
annas

Nijak to neřeším. Brala jsem léky v 10.OO hodin, nyní je budu brát v 9.00 hodin.

Alesh

No je to ale zapeklitý problém. 🙂

Buďto jak píše kolega, hodina to nevytrhne.
No a nebo si to celé posunout. Např.: Bereš léky v 8 – 16 – 24. Posunou čas („přibude 1 hodina, tj. vše nastává o hodinu dřív“). Nově tedy budeš brát v 7 – 15 – 23.
Nechávání si starého času na jedněch hodinách, to mi přijde zbytečně komplikované a matoucí.

Lékárna

Pěkný den,z hodinového časového posunu bych nedělal vědu.Pokračoval bych v lékařkou/lékařem předepsaném dávkovacím schematu a hlavně bych režim doužíval dle dohody.