Durex124

Když dobírám goxyhexal 100, ne/bude vadit, pokud si dám THC?

Antibiotika a tráva

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázk

Ahoj,beru doxyhexal 100 a dobírám.. Chtěla bych se zeptat jestli by nevadilo kdybych si dala THC… Každej tvrdil něco jiniho… Děkuju

Nejlepší odpověď
Edison

A co Ti na to řekl Tvůj lékař, nebo lékárník?

Další odpovědi
Palpatine

Myslím, že v příbalovém letáku bys měla mít napsáno jak je to s daným lékem a alkoholem a drogami. Ale osobně bych to nedoporučoval, zvláště ne na antibiotika. Když už dobíráš, tak si počkej až to dobereš celé a budeš mít jistotu ne?

Hungalabunga

Oslabený organizmus a drogy? Očekávej nějaký vedlejší výsledek.

zjentek

K čemu jsou ti dobrý ještě antibiotika, když už hulíš?

nyjono

Jakože THC je tvůj přítel?
Jinak nechápu vybranou kategorii.
Nebo už sis dal a teď se projevují ty vedlejší účinky 😁