bolak

Anonymní vs. veřejné názory

Nedávno tu jeden zvídavý uživatel (nebudeme jmenovat) položil otázku týkající se vaší loajality http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/hledat?typ_hle­dani=prefix&ci­zi_slovo=loaja­lita k odpovědím, v případě že by byly zrušeny žebříčky a bodování > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zustali-byste-verni-odpovedim-i-kdyby-byl-zrusen-bodovaci-system a zazněla tu spousta otřepaných frází jako že sem chodíte proto abyste pomohli ostatním nebo abyste se dozvěděli něco nového, že vás nějaké žebříčky nezajímají, že to nesledujete a vo body nikomu z vás nejde a že nechápete ty, kteří to mají jinak, ALE :) , když jsem to dal do dotazníku > http://namety-6.vyplnto.cz/, kde se hlasovalo anonymně, tak z 16 hlasujících byli pro zrušení žebříčků a bodování vůbec jen 4 z vás.

Něco se stalo za těch 51 dnů, co vás donutilo změnit názor nebo jak tomu mám rozumět? :)

Nejlepší odpověď
anonym

Mě bodování zase tak nevadí, ale nelíbí se mi, že se lidé tady kvůli němu někdy až zle dohadují.
Doplňuji:
Jinak pokud si dobře pamatuji, tak jsem v dotazníku na otázku ohledně zrušení bodování zvolila možnost „k zamyšlení“, kterou jsem volila často. Pokud by se tady pořád kvůli bodům nadávalo, tak je snad i raději zrušit. Není hezké když spolu lidé nevycházejí – i když se jedná jenom o komunikaci na internetu. Takže asi tak.

Další odpovědi
Sůwa

Ta anketa mi bohužel unikla, ale můj postoj je jednoznačný. Současný stav vůbec neodpovídá realitě, na čelních místech v žebříčku jsou uživatelé, kteří dávno server opustili, jsou tam několikanásobné registrace a smysl bodování se stal nesmyslem. Přimlouvám se, aby bylo ponecháno hodnocení u jednotlivých odpovědí, ale zrušeno sečítání bodů a pomyslný žebříček. Mohlo by to hodně pročistit atmosféru a každý by se mohl soustředit víc na kvalitu, než na kvantitu odpovědí. Pevně věřím, že se ke zlatu nedoplazím 🙂, protože už žádné nebude !!!

briketka10

nevím co jsem vyplnila do dotazníku, ale mám stejný názor jako SŮWA a Vlk z lesa..
dnes jsem unavená a kdoví zda zas „někdo“ nevymaže mou odpověď, když zmizela moje včerejší otázka i body už mě to neba sem něco vůbec psát :(

led

„Zmizel žebříček a zůstalo by jen palcování odpovědí, ale body na kontech by byly vynulovány“
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zustali-byste-verni-odpovedim-i-kdyby-byl-zrusen-bodovaci-system
zostala by len informácia o zaujímavosti odpovedi. To je dôležitý stimul pre odpovede, záujem o ne.

Jediný problém by mala už len naša -iv-II, nedosiahla by vytúžené tričko. Predstavte si, že by ´odpovědi.cz´ vďaka -iv- videl celý svet (myslím tričko s logom). to chceme prísť o takú chodiacu reklamu našej stránky, Ale nech, aj za takú cenu, som ochotná ďalej odpovedať bez rebríčku.
Ale zaujímalo by ma iné, počítadlo koľko ľudí čítalo môj príspevok.

Bez ohľadu na výsledok, ale vyzývam všetkých palcujte len správne, prípadne správne zaujímavé príspevky a nie uplne jasne chybné – nesprávne, ako sa to tu deje poslednú dobu!

Lakeysha

Já jako nic proti bodování nemám…ale tady je debilní systém…dostávat body za lajky od ostatních je hovadina, protože to svádí k bodohoničství. Je tu spoustu nejmenovaných uživatelů, co dávají lajky pomalu ke každé odpovědi u každé otázky a snaží se tím na sebe upozornit, získat u ostatních přízeň, aby jim to lidi vraceli…to je prostě zvrácenej systém. Body by měl mít možnost kupříkladu: dávat jen ten, kdo otázku položil(označil by odpovědi, které mu jsou užitečné)…nebo nějak jinak, viděla jsem spoustu systémů na netu.

Kohut57

Je to jako,„Který kanál Tv sledujete?“ . No, nejvíce ČT 2, hlavně dokumenty, :řekne mnohý, aby vypadal intelektuálně. A kouká na Novu,na seriál.

annas

Mám pocit, že jsem zatrhla v anketě tak, jak napsala Sůwa. S bodováním odpovědí jsem souhlasila, ale bez sečítání a vykazování v nějakém žebříčku. Nevzpomínám si na znění otázky u anket – bez bodování.

anonym

Bolak, a co jsme tam napsala ja ? Ja doufam, ze jsem jedna z tech 4 !
🙂
Dostal jste muj dotaznicek ? Precist jsem si ho umela, ale jestli jsem ho umela i odeslat , tim si nejsem jista. 🙂
Me nejde do hlavy, jak zase vsichni vedi, kolik jim zmizelo bodu. !!
Ja bych na to nikdy neprisla .. , protoze to ani nevim …
rano s evsimnu kolik mam , ale do vecera bych to stejne zapomnela — a tomu, komu opravdu o ty body nejde, vzdyt muze zase zacit znovu .. vite, ja tady vzdycky krcela, ze mi jde o tricko, ale neverim , ze by s e zde nasel nekdo tak naivni , ze by mi to uveril 🙂
Je to muj styl blbeho humoru … -iv-

led

ja vám verím s tým zabaleným tričkom, ale ako to mohlo na rovníku pekne viať miesto zástavy…

Sůwa

  • iv-, já to taky nevím, ale mám optickou paměť čísla, tak mi třeba utkví, jak to číslo vypadalo, ale ne kolik to bylo bodů. Proto si změny někdy všimnu, ale jen když číslo vypadá zajímavě.

bolak

Já ti to věřim, protože proč bysis jinak zakládala novej profil? Muselas, bylo jasný že z toho původního už další trička nevytřískáš… :)

anonym

🙂 Tak me to nevyslo .. no ! Chtela jsem to nejak zaobalit , aby to nebylo tak napadny , ale vy vsechno prokouknete.. !
Naopak – odpovedi me ted nabidli ( nevim jake i ) i spodary , kdyz si precetli o mem pokakanem body !

  • iv-

bolak

Jo na servru odpovědi,
tam o tobě všechní vědí,
a adminové, ty maj nos,
že zavětřej i kabanos…

briketka10

psala sem si i o tričko a nic prd škrt..

annas

Teprve se na ně tiskne nápis.

bolak

To je až druhá fáze výroby. První fáze je zajít do vietmanské tržnice a nakoupit bílé tričko bez nápisu.

anonym

Ja bych tam napsala : Odpovedi ( Adamam Novaka )… , ale byl by tam nekdo jiny … 🙂
A ted uz je to posledni moje " rypnuti ", uz budu hodna , slibuji… … tedy myslim do te doby , dokud bude hodny i ten " Adam Novak ". -iv-

annas

Tričko je černé. Měla jsem ho jen jednou. Na zahradě.