KdoSiOdJinud

Anonymní poštovní schránka – kde zřídit?

Lze si zřídit schránku na které nebude jméno ale pouze třeba adresa a čáslo schránky? Nejspíš se tomu říká P.O.Box či tak nějak, věděl by někdo přesné informace jak probíhá registrace schránky co je potřeba a případně cena?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak bohužel, anonymně to nepůjde, jelikož adresa musí být ve tvaru:
Jméno a příjmení
poštovní schránka číslo (P.O.BOX číslo)
PSČ a město
Jinak já pošt. schránku využívám a stojí 150,–Kč čtvrtletně u měst do 10 tisíc obyvatel.
Požádat o pronájem lze na poště.

Rozi

a už jsi zkoušel podívat se na stránky www.pobox24.cz? za jakým účelem by jsi potřeboval anonymní schránku?

Rohlik

Zajimava sluzba je https://www.do­silka.cz/