Tvalady

Anonymní doporučení pres zasilkovnu?

Moralisti, ztratte se. Jaka je uroven anonymity pri odesilani doporucene pres zasilkovnu? Posilam e®o.obsah a byla mi nabidnuta tato moznost. Jmeno vymyslim, jde mi o to cislo uctu, jestli ho prijemce uvidi. Diky za zkusenosti podobne zvrhliky 👌.

Tak dobry, nepochopeno, zkusim to jeste jednou 🙃. Odesilam zakaznikum fetis zbozi – kalhotky, ponozky, etc. Doted delano pres znamy portal, ted rozsiruju i jinde, kde to neni webem kryto anonymitou. S prevzetim a platbou doporucene na ucet, navrh byl pres zasilkovnu. Nikdy jsem tam doporucene neposilala, vim ze jmeno si muzu vymyslet na Hildegardu Mrkvickovou, sim pouzit jakoukoliv a vsem to bude u prdele, jde mi o to cislo uctu, jestli kdyz Ty, kdyz preberes zasilku a budes ji platit, jestli mas moznost na webu/app/ve vypisu videt, na jaky ucet jsi ty penize posilal, nebo to vidis jen a pouze jako „Zasilkovna“. Na nic jineho, jako napriklad zhodnocovani meho intelektu a „kouli na krku“, jsem se neptala, panove 🙂.

Nejlepší odpověď
Mravenec

🤣🤣🤣 to je mazec tady.

Nevím o tom, že by se někam psalo. Navíc při odesílání platby nevidíš jméno příjemce, ale jen č.ú. – pouze když ti peníze přijdou, vidíš od koho.

Další odpovědi
Filip84

Já, teda, erotický obsah objednávám, neposílám, ale nikdy jsem kolem toho nedělal takové Parade. Tobě záleží na tom, co si o tobě lidé myslí, nebo co? Vždyť je po tom každému trojctihodné hovno a věř, že krom pár svíčkových bab a drben, které zjišťují i to, kde si kdo píchal marihuanu, je to opravdu každému šumák.

Jinak to, přirozeně, není sebemenší problém, stačí použít tu kouli, co kryje krk, aby do něj nepršelo, protože objednáváš-li / posíláš zásilku na balíkovnu, zásilkovnu, nebo jak se všecky ty odnosové služby jmenují, tak i když jde o zapsanou zásilku, držitel poštovní licence neověřuje totožnost toho, kdo zásilku přebírá – to je nahrazeno tím, že sdělí kód a jméno, na které je zásilka zaslána.

Takže, jestliže zásilku odešleš na jméno Grzegorz Brzęczyszczyki­ewicz, jediný „problém“ bude v tom, aby její adresát byl s to sdělit při výdeji, že zásilka je na jméno Grzegorz Brzęczyszczyki­ewicz, a skutečnost, že se nejmenuje Grzegorz Brzęczyszczyki­ewicz, leč Szczepan Brzęczyszczewski, a že reálně není bytem Łekołody numer 37, powiat Chrząszczyżewos­zczyce, leč Mszczonowieścice, ulica Przeczywlotnicza 236, gmina Grzmiszczosławice, powiat Trzczinogrzechot­nikowo, je opravdu každému dokonale někde.

Pepa25

  • každý normální eshop s erotickým zbožím dopručuje diskrétně, tzn. neoblepí balíček samolepkami „Vaše nové potěšení od ..... xxx“
  • zásilkovna (a další distribuční řetězce) mají samoobslužné boxy (https://www.za­silkovna.cz/zbox), takže lze poslat tam a vyzvednout pod rouškou noci

aliendrone

Odmyslím trefnou připomínku Pepy25 o nesmyslnosti „anonymní a zároveň DOPORUČENÉ“ zásilky (tedy pokud má funkčně splňovat to, co se od ní očekává, že bude). I tak, na tvém místě bych NEČEKAL, že ti někdo UŽITEČNĚ odpoví. Proč?
Víš, jde o ten „choulostivý obsah“, který vydáváš za „fetish“, ale KDO může vědět, jestli nejde TŘEBA o dětskou pornografii? :o :(
Hele, já tě nechci nějak morálně koučovat (jsem asi poslední, kdo by mohl), ale jak se říká vocamcaď pocamcaď. Zbraně OK, fety jakbysmet, prakticky cokoliv, ale dětské porno je už za čarou.

Kvůli nějakým pokaděným kalhotkám apod. nemá smysl dělat nějaké štráchy, přesně jak píše Filip84. Doufejme, že jsi admin a tohle je jen nenápadné upozornění na nové možnosti webu (smajly atd.) – viz e®o.

Pepa25

Reaguji na doplnění: evidentně zcela nepochopen základní fakt, že „anonymně doporučeně“ je protimluv. Doteď to („přes známý web“) bylo také dodáváno doporučeně? Tak to asi nebylo moc anonymní 😉

Tvalady

Hlavní anonymita toho celeho byla myšlena pro mou stranu. Já jako prodávající jméno vidím, pokud si ho zákazník zadal. Vidím i adresu, kam balíček jde, ale to mě nezajímá. Prodávám, nepídím se po tom, který fetišista je z kama ☺️. Zákazník ale nikdy neviděl můj účet, případně mé jméno a způsob, jakkoliv ho dohledat. A co si budem, internet je plný různých lidí 😁🙃. To je to celé, oč tu kráčí. Bavíme-li se o tom (očividně i tobě známém webu).
Admin nejsem, jen nemám zkušenosti s takovýmto portálem a netuším, jak je to tady s těmato slovama (proto e®o, protože jsem nechtěla, aby mi byla otázka smazána nebo blokována ☺️).
A abych zareagovala na dětskou pornografii, je opravdu zvláštní, že tě mezi tim kvantem různých možností napadlo zrovna tohle 😉. Ne, opravdu se nejedna o tento obsah, zvrhlá jsem, přiznávám, ale nějakou svoji morální hodnotu, žaludek, svědomí a morálku taky mám.
Dávám to vše do jedné odpovědi, nějak si to rozeberte, pánové 🙃.