Sonush

Ano, nebo ne?

Ahoj. Líbí se mi jeden kluk ze třídy, ale nevím, jestli já jemu. Holky prej říkaj, že se na mně zasněně kouká. Taky se říká, že mě v nižších ročnících balil:D. Někdy si všimnu se na mně po očku kouká. Někdy reaguje na to, co říkám, i když jsem to vůbec neříkala jemu. Např. volám na kámošku: „Nepřípomíná ti ten zvuk něco?“ a on se uchechtne a řekne „Bicí!“ Dokonce mně občas škádlí:D Taky nevím, jestli mně balí nebo ne? Každopádně jak na něj:D? Děkuju.

Nejlepší odpověď
badisko

Těžko říct..

jina odpoved ......

nebud stidlik a zeptej se ho sama …

Další odpovědi
zjentek

Těžko říct..

třeba má o závit víc, chce klofnout tvoji kámošku a tak předstírá, že existuješ ,)

Lenča59

Jo, balí Tě!

anonym

Jo, balí Tě!