Kepler

ANO? Kdo by to kdy do tebe řekl?

https://www.de­nik.cz/z_domo­va/andrej-babis-viktor-orban-vtipy.html

Nejlepší odpověď
Čecho_slovák

https://www.de­nik.cz/volby-ps-2021-osobnosti/andrej-babis-rozhovor-volby-20210930.html

Další odpovědi
anonym

No, to je teda silný kafe.

aliendrone

Překvapen? :o
No, to ti závidím. I já se snažím v paměti potlačit/vytěsnit některé vzpomínky, ale moc mi to nejde. To vzájemné soudružské ocucávání na letištích před televizními kamerami… BRRRR! :(
Jestli to náhodou s tím nějak nesouvisí, to víš, zvyk je železná košile a starého psa novým kouskům nenaučíš. Možná Bureš nad stakanem vodky zavzpomínal na staré časy, kdy ještě podával přehledová hlášení. Se vsadím, že Marek Prchal (Andrejem oceněný jen pusinkou na čelíčko) to zprezentuje jako Burešovu neuvěřitelnou oddanost své práci, kdy je ochoten zajít až k tomuhle – jen pro NAŠE DOBRO. ;) :D :D

JežíšKristus

Miliardy korun tečou do jediné společnosti v Česku, a nikdo to neřeší. Premiér k tomu řekne jen to, že Piráti chtějí stavět záchody. KOMEDIE.