PetrXY

Ankety na odpovědi.cz

Prosím o vysvětlení, nerozumím tomu. Na těchto stránkách se prý nemají objevovat otázky, které jsou podobné chatovaní na internetu. Pak ale nechápu, proč je zde umožněna anketa. Anketa také není žádná jednoznačná odpověď na nějaký problém, anketa je pouze vyjádření názoru na nějakou otázku.

Nejlepší odpověď
quentos

Protože to je zřejmě výjimka z výjimky. Diskuze k otázce taky, přísně vzato, odporuje pravidlům, a přesto je umožněna v zájmu zkvalitnění poskytované „služby“.
jjj123456789, nechte si ty invektivy. Anketu snad může založit každej, ne?

Další odpovědi
arygnoc

vážený jjj123456789, na začiatku fungovania týchto stránok tu okrem rady človek našiel i pohodu.
to druhé už vďaka pár blbcom neplatí.
a o tom prvom niekedy pochybujem.

  • Q

jjj123456789

Protože zlatí uživatelé se tímto řídit nemusí, nebo myslíš, že by běžnému uživaeli prošlo toto :http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pujdete-take-volit