Avatar uživatele
zjentek

anketa: souhlasíte s používáním syntetických vláken v oděvním průmyslu?

nebo prostě: jste pro nošení syntetických oděvů? A názor proč?
Doplňuji:
můj tip: ne- protože zdravotně funkční materiály ze syntetických nevyrobíš…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, Drap, anonym, gagaga před 3999 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

ano:

Doplňuji:
protože moderní funkční materiály jen z přírodních nevyrobíš…

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

ano i ne:

Je to možná modní a praktické, pokud to ale jde tak osobně upřednostňuji přírodní materiály. Myslím že jsou pohodlnější a lépe se nosí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

ano i ne:

Objevení vlákna Lycra znamenalo v ženské módě revoluci, takže nemohu říci, že jsem proti syntetice a priori. Plavky, dobře padnoucí prádlo, punčochové zboží – to vše by bylo bez syntetiky nemyslitelné. A také strečové materiály na taneční kostýmy, které nosím má svůj význam. Čistá bavlna nebo len jsou fajn, ale nějak mi nejdou dohromady s parádou, jakou ráda nosím. Ovšem čistě umělé oblečení v civilu nesnáším. Mám moc ráda hedvábné šaty a halenky, kalhoty a sukně s vyšším obsahem bavlny, kvůli pohodlí. Jo a nenosím bundy – pouze kožichy, takže tam je to s tou přírodou jasné nad slunce…:-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
.anezka.

ano:

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Funna

už jsme chtěla dát Damianě palec…ale ta hláška „nosím pouze kožichy“…za to bych jí dala okamžitě palce dolů…a hned několik desítek…nesnáším ty, kvůli který se jen kvůli jejichrozmařilosti musí zabíjet zvířata (vegetarián nejsem, maso se nadá nahradit sójou i když si to někteří myslí), ale když jsme viděla video, jak stahovali lišky ZA ŽIVA Z KŮŽE a pak je tam je tam jen tak pohodili a nechali svému osudu a ta zvířata POŘÁD ŽILA…tak by se ve mě krve nedořezal a vehnali se mi slzy do očí…fakt humus…

před 3998 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

názor: ne
důvod: protože zdravotně funkční materiály ze syntetických nevyrobíš..

před 3999 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek