Frogman

Anketa: Máte auto v garáži, nebo venku?

Já ho mám celý rok venku. Dávám si teď na zimu papírový karton na sklo,
protože jsem líný sklo škrábat. :DDD
Škrábete, nebo na to jdete taky vyčůraně? (Pro ty, kteří mají auto venku) :DD

Díky za odpovědi. :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Lamalam

Jiné

Pod přístřeškem.

Další odpovědi
Rocker

Venku

Auto mám venku,někdy škrábu,někdy pustím klimošku a sklo rozmrzne samo.

brillant

Venku

talka

Venku

honza19hk

Venku

venku pod krytym stáním., auto má nezávislý naftový topení takže když potřebuju tak si ho zapnu. Jinak aut mám několik, stejně by se do garáže nevšly všechny, pravda je že veterány a vojenskou techniku parkuju ve starém kravíně v našem JZD.

Časem ale i tomu defendru co te´d stojí venku přibuude teplá garáž.

Emefej

Jiné

Pod přístřeškem, garáž sice mám, ale je tak zabordelená, že se tam auto nevejde.

gecco

Venku

A neškrábu – resp. naprosto minimálně – mám v rozprašovači nemrznoucí kapalinu…
😉

anonym

Venku

Venku a dávám přes přední sklo folii,když hrozí mrazy.

lexx

Jiné

1.) nemám auto
2.) nemám garáž
3.) nemám starosti

Drap

Jiné

Někdy venku, někdy v garáži, někdy i jinde

anonym

V garáži

mám ve vlastnictví půlku dvojgaráže a tu druhou půlku jsem si pronajal, takže to mám celé a obě auta parkuji uvnitř

cochee

V garáži

a to nevytápěné, škrábat tím pádem nemusím, když tak jen jinovatku.

Jan Kunčar

Venku

Garáž nemám a do veřejných garáží auta na LPG nesmějí.

LuCas56

Venku

Někdy škrábu :)

mosoj

Jiné

Venku i v garáži současně.

quentos

„Máte auto v garáži nebo venku?“ – Na takto položenou otázku lze odpovědět jedině „ano“ :{D>
Jde o vylučovací způsob, tudíž chyběla čárka před „nebo“. Zajímavé je, že v popisu otázky už ji máte správně.

Frogman

Ale jo, správná odpověď může být i prosté „ano“. :DDDD
Čárku jsem v otázce neudělal pro případ, kdyby někdo měl víc aut. Jedno může mít v garáži, to druhé už třeba ne.
A v popisu jsem to už neřešil. :) :DD