Tom20

Anketa-Letěli by jste do vesmíru,pokud by jste mohli?

Ta odpověď s ti Remkem je spíš sranda :D

Nejlepší odpověď
tom004

Jasně!To by byl zážitek!

I kdyby to byla pouze jednosměrka,o­kamžitě.

Další odpovědi
Pájo

Jasně!To by byl zážitek!

Doplňuji:
A kdyby to navíc bylo za nějakým vyšším cílem, jako věd. práce, reprezentace země…(a jen přechodně) balím se téměř okamžitě ;)

manon

Ne,to mě vůbec neláká.

Doplňuji:
Přijde mi to tam zatím kapku nehostinné :)

RedC22

Jasně!To by byl zážitek!

Orbita Země je jedno z mála míst, kam bych se chtěl opravdu podívat.

Poklička

Jasně!To by byl zážitek!

anonym

Ne,to mě vůbec neláká.

Doplňuji:
Raději bych viděla vesmír jako více záhádné místo, ale známe ho lépe než planetu na níž žijeme. Bylo prozkoumáno více procent vesmíru než moří na Zemi. I když na druhou stranu, co není objevené, tak nemůže být zničené, ale ani chráněné. Vesmír je jistě krásný, ale asi bychom se v něm ztratili. … Je pozdě, tak melu nesmysly. 🙂

SteimlX

Pokud by mě někdo vyhecoval a jel taky

Doplňuji:
Je to nejspíš fyzicky i psychicky dost náročný, takže opravdu jen pod podmínkou, že by si to nějakej mně známej amatér chtěl protpět se mnou DD

Wang

Pokud by mě někdo vyhecoval a jel taky

anonym

Jasně!To by byl zážitek!

Doplňuji:
s Oldřichem Pelčákem, to byl náhradník za Remka