Avatar uživatele
DusanOrlik

Anketa:Která událost se vám nejvíce líbí?

Napište mi,která událost se vám líbí nejvíce:
Vaše Narozeniny,Váš svátek,Vánoce,Ve­likonoce,Svatý Valentýn.
Doplňuji:
Jestli jste tak blbí:Tato otázka slouží k anketě-podle průzkumu.dělám z časopisu PRŮZKUM

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5014 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

Jakou informační hodnotu má tato otázka? Pro koho v budoucnosti kromě vás bude odpověď přínosná a v čem? Nějak postrádám smysl, ale třeba když mi to vysvětlíte, změním názor.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Ač se o Velikonocích mohu těšit na domácí koblihy a mazanec a setkání s mnoha děvčaty, která přes rok jindy nevídám, kouzelnou atmosféru Vánoc a dní jim předcházejících nepředčí nic. Jsou to svátky lásky a klidu, čas, kdy je člověk nejen obdarováván, ale hlavně a především sám daruje. Zároveň jde snad o jediný čas v roce, který se naprostá většina rodin snaží strávit společně. Kam se hrabe nějaký Valentýn, který stejně přišel z Ameriky, takže ho tu není proč slavit, nemá zde absolutně žádnou tradici.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Orlíku, zase nevolíte vhodnou formu! Co ten dodatek!

Jedině Vánoce a Velikonoce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

quentos to napsal bajecne,tak nic nedodavam,jen take podepisuji vanoce.!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Svatého Valentýna neslavím, na svůj svátek si vzpomenu, až když mi přijde blahopřejná SMS. Narozeniny – no coment. Vánoce jsou trochu stres, ale kvůli dětem to asi stojí za to. Nejraději mám Velikonoce, protože se opravdu scházíme se sousedy, známými, děti se vyřádí a mají radost z vykoledovaných sladkostí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Od dětství nemám moc ráda velikonoce.Svatý Valentýn,ten bych slavila tak v pubertě.Naro­zeniny a svátek mám v jeden den,tak se dá říct,že se na to trochu těším,ale většinou mám plány s oslavou už dva měsíce před a slavím je /když už/tak dva měsíce po.A na vánoce se těším až je všechno udělaný,jsme po jídle a sednem ke stromku.Jen už bych nikdy nechtěla být na vánoce sama,to je hodně,hodně smutný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Moje narozeniny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

pridavam se k Annas byl ten dodatek nutny??? kazdy svatek mam rada,nejvic vanoce

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek