DusanOrlik

Anketa:Která událost se vám nejvíce líbí?

Napište mi,která událost se vám líbí nejvíce:
Vaše Narozeniny,Váš svátek,Vánoce,Ve­likonoce,Svatý Valentýn.
Doplňuji:
Jestli jste tak blbí:Tato otázka slouží k anketě-podle průzkumu.dělám z časopisu PRŮZKUM

Nejlepší odpověď
1popelka1

Jakou informační hodnotu má tato otázka? Pro koho v budoucnosti kromě vás bude odpověď přínosná a v čem? Nějak postrádám smysl, ale třeba když mi to vysvětlíte, změním názor.

Další odpovědi
quentos

Ač se o Velikonocích mohu těšit na domácí koblihy a mazanec a setkání s mnoha děvčaty, která přes rok jindy nevídám, kouzelnou atmosféru Vánoc a dní jim předcházejících nepředčí nic. Jsou to svátky lásky a klidu, čas, kdy je člověk nejen obdarováván, ale hlavně a především sám daruje. Zároveň jde snad o jediný čas v roce, který se naprostá většina rodin snaží strávit společně. Kam se hrabe nějaký Valentýn, který stejně přišel z Ameriky, takže ho tu není proč slavit, nemá zde absolutně žádnou tradici.

annas

Orlíku, zase nevolíte vhodnou formu! Co ten dodatek!

Jedině Vánoce a Velikonoce.

anonym

quentos to napsal bajecne,tak nic nedodavam,jen take podepisuji vanoce.!

kapka

Svatého Valentýna neslavím, na svůj svátek si vzpomenu, až když mi přijde blahopřejná SMS. Narozeniny – no coment. Vánoce jsou trochu stres, ale kvůli dětem to asi stojí za to. Nejraději mám Velikonoce, protože se opravdu scházíme se sousedy, známými, děti se vyřádí a mají radost z vykoledovaných sladkostí…

vecernice

Od dětství nemám moc ráda velikonoce.Svatý Valentýn,ten bych slavila tak v pubertě.Naro­zeniny a svátek mám v jeden den,tak se dá říct,že se na to trochu těším,ale většinou mám plány s oslavou už dva měsíce před a slavím je /když už/tak dva měsíce po.A na vánoce se těším až je všechno udělaný,jsme po jídle a sednem ke stromku.Jen už bych nikdy nechtěla být na vánoce sama,to je hodně,hodně smutný.

Michal

Moje narozeniny.

anonym

pridavam se k Annas byl ten dodatek nutny??? kazdy svatek mam rada,nejvic vanoce