Frogman

Anketa: Je vám příjemně u kadeřníka/ka­deřnice, když vás stříhá?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
dudu

Ne

Další odpovědi
anonym

Ano

Sice ke kadeřníkovi (kadeřnici) nechodím, ( kdo by dával 100 Kč za ostříhání, za komunistů to bylo 3 Kčs)stříhá mně kamrádka, ale je to příjemné.
Takže – barbakane – se nic nedozvím, protože drby co ví ona, vím i já.

RyuzakiKate

Jiné

Když mi myje hlavu, tak mi ji moc příjemně masíruje, ale komplet po celou dobu je ticho, nemá zapnuté ani rádio a nějak nejsem na tohle prázdný tlachání, takže je to takový jen „Takže tady zkrátit a tady nechat?“, „A pěšinku na stranu nebo uprostřed?“ a tak :)

redy

Ano

Užívám si to, ale nestříhá, jen umeje namasíruje. Hodíme řeč, někdy dáme kávičku.:-)

briketka10

Jiné

Stříhám se taky sama – nerovnosti mi
dorovná sestra a obarví mě také ona 😁

Naposledy jsem byla na trvalé
na jaře, ale už mi odrostla – byla
zbytečná, vlnité vlasy mám od
přírody.
A těch peněz.

anonym

Ano

Sice chodím k holiči, ale jsou tam i kadeřnice a v holičství se člověk toho dozví někdy více než v hospodě.

klumprt

Ano

anonym

Ano

Chodím k šikovné, krásné a milé holičce. Bohužel, ještě mě nenechala na holičkách.

BANAN93

Jiné

Stříhám se sám strojkem bez nástavce – nejsem nazi B-)

anonym

Jiné

Ke kadeřníkovi nechodím a nechápu,proč sem Lahny musí stálep psát co bylo za komančů!!!
Taky v tý době bral o dost méně,než dnes,tak nechápu co tím pořád sleduje.

anonym

Ahmed, snad bohudík.

anonym

Bohužel mě nenechala vlézt na holičku :D

anonym

Holič nebyl? 😁

anonym

Nerozumím otázce, proč bych měl lézt na holiče?

anonym

Místo holičky…

anonym

Stále nerozumím. Proč bych měl lézt na holiče? Pomíjím fakt, že tam žádný není.