♥♥♥

Anketa, jaký z těchto televizí je ta nej?

Na jakou z těchto televizí koukáte nejradši?
Prosím vybírejte jen z těchto, vím, že jsou i lepší TV, ale dala jsem sem jen tyto.

Nejlepší odpověď
Bedy

ČT1, ČT2, ČT24... Všechno od ČT.

Jenom faktická: Fanda taky patří pod Novu, stejně jako MTV Czech…
A Disney Channel bych nepovažoval za program, kde dávají lepší pořady.. úroveň tam je spíš na bohu mrazu.

Nejčastěji koukám na ČT1 a ČT24, často tu mám ale puštěnou i TV Pohoda – dávají tam rockový písničky z koncertů. Akorát mě vždycky našstvou, když tam mají nějaký to kecání – to je opravdu nezáživné a o ničem..
TV Pohoda vysílá na 4. multiplexu v klasickém digitálním pozemním vysílání.

Nicméně nutno podotknout, že prima mě teď překvapila (mile) s tou stanicí Prima ZOOM, konečně zas po dělší době přibyl program, ne kanál (ty všelijaký Prima Love, prima Cool, Nova Fanda, Nova Smíchov, Pětka, apod.)

Další odpovědi
Illines

Prima Family, Prima Cool... Všechno od Primy.

Doplňuji:
Ted od 1unora Prima Zoom

anonym

ČT1, ČT2, ČT24... Všechno od ČT.

Panna rozhodla. Váhal jsem mezi ČT a Primou!

anonym

ČT1, ČT2, ČT24... Všechno od ČT.

Doplňuji:
Vlastně se dívám na všechny televizní stanice pokud vysílají něco, co by mě mohlo zajímat – třeba nějaký film, což je ale výjimečně. Na zábavné, zpravodajské a další pořady se nedívám vůbec. Občas se podívám na nějaký dokument (nově i na Prima Zoom) nebo na vysílání pro děti a mládež – málokdy. A zbývá mi už pouze seriál Věřte nevěřte – často jediné na co se za celý týden podívám.

Damiana

ČT1, ČT2, ČT24... Všechno od ČT.

badisko

ČT1, ČT2, ČT24... Všechno od ČT.

ikdyz tv sleduji jen velice zridka tak davam prednost CT…

pusinka50

Nova, Nova Cinema... Všechno od Novy.

Více na Novu, méně na Primu, ale dívám se jen sporadicky, většinou mám pořady jako zvukovou kulisu. Ale koukám na Nově na detektivky, když mám čas, čili Odložené případy a Zákon a pořádek:Útvar pro zvláštní oběti. Také na Přátelé před zprávami. Zprávy sleduji spíše na Primě a na ČT1 koukám, když je čas, na AZ kvíz a Taxík, na Primě pak na Prostřeno, takže to spíš střídám podle času

pepsikolka

Prima Family, Prima Cool... Všechno od Primy.

anonym

Prima Family, Prima Cool... Všechno od Primy.

Každou volnou chvilku doma nyní pouštím nový Zoom,ten mě bere…Jinak televizi od ČT…

franku

Prima Family, Prima Cool... Všechno od Primy.

většinou od primy,ale taky od novy,někdy ČT a slováci.

WeeBear

MTV, ÓČKO... Hudební televize.

  • programy od Primy. Hlavně miluju program na Zoomu „Nejošklivější zvířata planety“ – to je boží. 😁

anonym

Prima Family, Prima Cool... Všechno od Primy.

anonym

Jinak multiplex 4 nechytáme. A ještě jsem občas sledovala na Óčku hudbu z 80–90tých let, ale už dlouho ne.

anonym

Rád bych dodal že televize Pětka skončila, tak že trochu neaktuální anketa…