Rekurze - Vaše mysl se přeinstaluje do momentu, kdy jste se narodili: Začínáte svůj život od začátku, ale s vašimi znalostmi a zkušenostmi, které máte teď.

Rád bych žil stejný život, ale se zkušenostmi z tohoto života.Vyhnul bych se mnohým chybám a můj život by byl spokojenější a bez stresů.

Další odpovědi
anonym

Začínáte nový život nového člověka.

Hnduisický výběr?Po smrti se orazovka vypne a co hlásají křesťané o nesmrtelnosti duše je sprostý kýč pro naivní chudáky,duše umírá po rozkladu fyzického těla,dříve se pohřbívalo do země a vznikali upíři pro duševně otevřené věřící,dnes pro jistotu spaluje,ale to neznamená,že budu mít urnu v obýváku,je mi líto posmrtných karmistů,protože hiearchie jistých hodnot funguje pouze pro živé,kteří žijou jenom jednou stejně jako ostatní.
Doplňuji:
„hinduismus“

arygnoc

Nesmrtelnost - Žili byste navždy.

opäť nedokonalá anketa, chýba položka iné.

som zmierený so svojou smrteľnosťou a pominuteľnosťou.
takže večnosť neživota.
neočakávam druhú šancu, i keď by sa hodila.

;-Q

melanie

Nebe - Vaše tělo zemře, a vaše mysl vejde do stavu permanentního blaha a slasti.

Nevíteto?

Rekurze - Vaše mysl se přeinstaluje do momentu, kdy jste se narodili: Začínáte svůj život od začátku, ale s vašimi znalostmi a zkušenostmi, které máte teď.

🙂

klumprt

Rekurze - Vaše mysl se přeinstaluje do momentu, kdy jste se narodili: Začínáte svůj život od začátku, ale s vašimi znalostmi a zkušenostmi, které máte teď.

anonym

Začínáte nový život nového člověka.

alcyon

Rekurze - Vaše mysl se přeinstaluje do momentu, kdy jste se narodili: Začínáte svůj život od začátku, ale s vašimi znalostmi a zkušenostmi, které máte teď.

Josef 2000

Limbo - Vaše tělo zemře. Vaše mysl žije dál, jako nový člověk.

Doplňuji:
jsem politik

marci1

Zvolila bych asi úplně stejný jako žiji. Něco si člověk asi prožije, ne zrovna hezkého, ale to hezké to určitě předčí a je toho více. Každý se může rozhodnout: budu žít život v pohodě a radovat se z maličkostí a nebo budu nespokojený, negativní, se vším nespokojený. Každý má na výběr ! 🙂

ivzez

Z této nabídky bych si nevybrala nic.