DusanOrlik

Anketa:Jaké hry hrajete?

Mohou být i online hry!Já např. hraju RollerCoaster Tycoon 1+2,Zoo Tycoon:Zlatá edice,online:www.farmerama.cz

Nejlepší odpověď
quentos

scrabble – stolní i online; šachy; Bodycount

Další odpovědi
Toruk

Mám rád on-line hru Canyon Defense (jestli někdo znáte podobnou, tak dejte vědět- otestuju 🙂
A v dobách PC- středověku jsem rád hrál Duke Nukem (bezva vtipná hra) a později Shadow Warrior (od stejné spoolečnosti). Když jsme u těch her, nevíte někdo, jestli bude pokračování Duke Nukem??Mluvilo se o tom.
http://www.mi­niclip.com/ga­mes/canyon-defense/en/

Marvan

NFS World ujde, i když je to zatim beta. A demo Mafia 2 (zatim jen demo)

PostApMan

Duken Nukem pokračování je již na trhu ->
(po x letech slibování -ale žádná sláva)
http://bonusweb­.idnes.cz/xbox360/­recenze/duke-nukem-manhattan-project-je-arkada-s-drsnym-hrdinou-a-prsatymi-slecnami-1bd-/clanek.A100803_110­252_bw-xbox360-recenze_vdp.idn

Já hraji (když už se najde čas) prostě to co mi přijde pod ruku, naposled Mass Effect 2, Metro 2033, GTA IV…apod. tzv. next-gen hry.

Mezi moje nejoblíbenější patří Race Driver GRID a série Mass Effect. A hořím nedočkavostí na vydaní Mafia 2.

Online jen UO na Manawydanu a občas Battlefield.

Ale čas poslední dobou není, takže jsem už dlouho na nic nesáhl.

ReHu

Cashflow Kvadrant.

iceT

ja mam nejradsi plosinovky-crash,mladej hraje god of war 1,2,3 a cokoli kde se strili,princ of persia.duke nukem taky dost dobry.

skorcovaz

Já miluji Sims! Postavy mi rychle přirostou k srdci. Ale také ráda hraju GTA Vice City a taky GTA San Andreas. V SA je skvělý, kolik tam má člověk možností s velikou možnost rozletu. VC mi je sympatické, protože to město je malé a milé.. :)