Avatar uživatele
Frogman

Anketa: Jak dlouho máte mobil?

Mám Nokia 6303i Classic asi 5 let a maximální spokojenost. Doufám, že ještě chvíli vydrží, nesnáším dotykáče… :DD
___
quentos: Ano, mám na mysli ten poslední. ;)
Klaproth: Já mám od roku 2004 už 5. mobil. Ty minulé ještě určitě někde mám a kromě jednoho všechny fungují… :DD

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? bolak, Agneta před 3114 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

1-2 roky

Otázka je nepřesná. Mobil mám 14 let, ale asi máte na mysli aktuální/poslední mobil. Ten mám cca rok a měsíc (Nokia Lumia 220), ten předchozí sloužil několik dlouhých let (pět určitě), pak jsem ho ztratil…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Klaproth

< rok

Ten aktuální mám necelý rok, celkem se od roku 1996 jedná teprve o můj čtvrtý přístroj.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
brillant

1-2 roky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

3-5let

Sem ho dostal za protislužbu. Že si ho prej můžu opravit. No, stalo se. (N97) Krásně hraje. HTC odešlo na Brutalu. 5let starý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

< rok

´Konečně´ se mi povedlo můj minulý rozsednout…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Muffz

> 5 let

A porad slape jako novy. Kvalita jmenem HTC :) .

Upravil/a: Muffz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

> 5 let

..a více. Mobily mám, co existujou a někde v šuplíku mám funkční 0,35m a 0,5kg tatranku s 0,35m dlouhou anténou, tak nemachruj ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

< rok

Aktualni asi tri mesice. Prvni v roce 1998. Posledni soukrome koupeny nekdy v roce 2004, od te doby firemni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

1-2 roky

Aktuální kousek CAT 100 mám přibližně jeden rok. První mobilní telefon jsem měl v roce 1996, byla to Motorola StarTAC (bez LCD displeje, mělo to červené LED diody). Potom byly 3 Siemensy. To je za 19 let vše.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

< rok

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

< rok

Mám jich 5 a ten nový necelý rok je darovaný
od mé tety z Moravy. V anketě chybí jiné 😁
Doplňuji :
Všechny mobily šlapou jen do nich dát SIMKU.

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas1912

3-5let

ja mam zasebou uš 5 mobil prvni mobil bil alcatel ten bil v roce 2007/2008 dalši mobil bil nokia a mivvy dual music ti bili 2009/2010 a tet použivam od roku 2011 tento mobil samsung gt-s5230 a do budoucna si chci pořidit samsung galaxi z androjdem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

2-3 roky

🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

> 5 let

Mobil mám už asi 15let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

2-3 roky

měním ho vždycky ze stejného důvodu jako NB, rána vzteky o zem 🙂
aspoň mám důvod si koupit nový, lepší

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

> 5 let

Před 18 lety a byl to Nokia 3110. Stála neuvěřitelných 10 000 Kč v roce 1997.
https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Nokia_3110

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

> 5 let

8 let – přežil x pádů z kola, 2 volné pády ze 4 patra na mramor a jeden žbluňk do záchodu

..a pořád drží.. i když kryt už se odlepuje, výstup na sluchátka už rok nefunguje a pod displejem je od posledního slepování i jehličí.. ale pořád drží.. říkám si že je skoro tak nesmrtelnej jako já sám

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
XenieRo

Měla jsem mobil dlouho, ale už dosluhoval. Teď jsem dostala nový mobil a protože chci, aby mi zase vydržel dlouho, tak si musím koupit kryt a sklo. Máte tipy prosím?

před 1163 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

A co zkusit 3MK tvrzené sklo? Já ho mám a nemůžu si stěžovat, naopak. Fakt doporučuju. Koupila jsem ho na mobilpouzdra.cz. Mrkni tam, mají několik typů.

před 1134 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Frogman

Jugar: Fakt 15 let? :O Co je to za telefon? :DD
Já mám doma asi 14 let Nokia 3310 a pořád ještě funguje. :DD

před 3114 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Já mám staré telefony ráda, pár jich taky mám, ale některé odmítají provoz, chtějí nějakou podnikovou aktualizaci, šlo by z nich jen nouzové volání:D
Čím starší, tím lepší:D
Nové (z dneška) mám taky, ale to není ono:DDD

před 3114 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Frogman

Přesně tak, čím starší, tím lepší, taky je mám rád. :DD
Já i kámoš jsme měli jeden čas ten samý, ale on ho měl déle, takže tam měl ještě starší firmware a poměrně dost věcí mi víc vyhovovalo na jeho mobilu. :DDD Ale i na ten nový jsem si časem zvykl.
Ty nové mobily („dotykáče“) vůbec rád nemám, stačí, že ho má brácha a táta… Pořád za mnou chodí, že jim tam něco nejde – to je pak sranda… :DDDDD

před 3114 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek