Frogman

Anketa: Čtete si svůj horoskop?

Já je čtu, jen když na nějaký náhodou narazím. Musím říct, že na mě vždy docela sedí, i když vím, že v horoskopech se píšou věci tak obecně, aby seděly na všechny, takže více méně jakési ‚psychické oblbování‘, nebo ne? :DDD

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ne

Ne, jelikož tomu nevěřím.

Další odpovědi
gecco

Ne

Právě proto, že když budu chtít, budou na mne (nebo kohokoli) sedět úplně všechny horoskopy na úplně všechna znamení… Nezajímavé…
;-DD

brillant

Ne

klumprt

Ano

Ano na obě otázky 🙂

Samozřejmě vždycky jsou tam totální hemzy. Já si jejich čtením občas jen tak zjišťuju, jestli se tam náhodou nenajde nějaký originální autor s trochou fantazie.

redy

Ne

Většínou mě čeká povýšení v práci, vyší plat. Mám se víc věnovat rodině.
Do práce nechodím, rodinu nemám. Ale když otevřu seznam a je tam moje znamení, tak si to přečtu. 🙂

marci1

Ne

Jen sem tam, když na to narazím. Skoro vždy tam mám napsáno, že mám odpočívat, nemám nic dělat a každý mi to závidí. 🙂

KARI05

Ne

talka

Ne

Je to hloupost jako kartářství etc.

hodnaholka

Ano

arachis

Jiné

Málo,spíše poslouchám v rádiu a trošku se tomu přizpůsobuji. Když mi hlásí spory s okolím,tak se snažím moc nemluvit a pokud dobré podnikání,tak se tomu zasměju.

Martinuss

Ne

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.