seznamek

Animátorský program (vytvoření)

Zdravím, stu duji na střední škole a do jednoho předmětu konkrétně Animátorství v cestovním ruchu , mám vymyslet vlastní program, jakýkoliv všeho druhu ať už je to pro děti nebo pro rodiče. Důležitá je myšlenka. Může to být kdekoliv. Jen nemám žádný nápad, nemohli by jste mi dát nějakou originální myšlenku, kterou bych pak zpracoval na list papíru. Děkuji

Odpovědi
Hamon

Z otázky jsem pochopil, že to máš vymyslet ty, ne my…
Doplňuji:
Nejsem si jistý, že chápu správně pojem animátorství, tak jsem třeba mimo mísu. Najdi si nějakou knížku a zamysli se, jestli by nemohla posloužit jako námět. Třeba Robinson Crusoe – dají se vyrábět užitečné předměty z odpadků, např. kalíšek na pití z kokosového ořechu.

anonym

To je jako bych studoval historii a tady si nechal něco zpracovat! Použij představivost.