DaveR

Ani po 15ti dnech mi nepřišel PIN?

Dobrý den,
před více než 15ti dny mi přišla platební karta (mám era osobní účet) a v dopise se psalo, že PIN mi příjde do 15ti dnů. Ten ale nepřišel (je asi 25. den) tak jsem se chtěl zeptat na nějaké telefoní číslo, kde to mám nahlásit, nebo jak se mám chovat.
Předem říkám, že na pobočku si to zařizovat nepůjdu tak spíš nějaký kontakt.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
terry

Zkus zavolat na 800 210 210.
A pokud to potřebuješ, třeba na tu pobočku budeš muset. Toto asi půjde vyřídit po telefonu nebo mailem, ale ne vše lze.

Další odpovědi
maja49

měla jsem podobný problém, po vyřízení všeho potřebného mi nepřišla ani ta karta :) Zašla jsem na pobočku, tam se vše vyjasnilo. Do dvou týdnů mi přišla karta a třetí den po kartě doporučeně pin :)