chiiara

Ani nevím, jak to pojmenovat.

Situace je taková – naše kočka je zavřená ve stodole u sousedky už druhý den. Kočka nemůže ven. Se sousedkou roky nemluvíme. Přes neskutečný ponížení jsem u ni zazvonila a a chtěla poprosit, aby ji pustila. Bouchla mi dveřmi. Co víc můžu udělat, když kočka je zavřená ve stodole na soukromém pozemku. Hašiči? nebo mám kočku nechat chcípnout?
Doplňuji:
jsem si 100 % jistá. Kočka na mě kouká z větracího výklenku, kterej je ale ve vysoký výšce.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Pokud jste si jistá na sto procent,tak nahlaste situaci policii,protože je to týrání zvířete když ho nechce pustit a ani mu nedá žrát a vodu.

Další odpovědi
fcoop

Těžké – nepomohl by starosta?

Ale vařím z vody.

Kouká z výklenku? Je na dosah – řekněme – žebříku?
Nasměrovat sousedčinu pozornost jinam a vykonat záchrannou misi?
Ale rady po netu jsou asi k ničemu.

Adula.57

Tak se zeptejte nějaké své kamarádky, jestli by tam nemohla zajít a říct že je to její kočka. Ta vaše sousedka by jí ale nemohla znát…
Nebo jednoduše zavolejte policii a ta by vám měla pomoct…

samicek333

volala bych policii

Syd

Jestli ta stodola neni nějak zamčená nebo tak, bych pro ní prostě došla, na nějakej soukromej pozemek bych se vyprdla. Jestli se tam teda fyzicky nemůžeš dostat, tak ta policie.

kosaaaak

V tomto případě je jediný možný řešení zavřít větrací výklenek – tedy alespoň podle principů kvantové mechaniky. Podle Erwina Schrödingera by pak kočka nemusela nikdy zemřít – respektive by byla zároveň jak živá tak i mrtvá, což je myslím za současné situace plně dostačující řešení. Ovšem je tu jeden malinkatý problém, tu stodolu by za vašeho života nesměl nikdo otevřít. Na druhou stranu byste se ale za takových dvacet let stala majitelkou nejstarší kočky na světě.

BENYTA

Pokud jste větší obec, zavolala bych měštáky, státní by kvůli tomu nepřijeli…
Když nejsou, tak na obec – dříve výbor:-) – je to situace neobvyklá, poradí vám, s kým za ní zajít, s kým se třeba ona kamarádí.
Osobně bych tam v noci vlezla a stodolu otevřela, předpokládám, že nemá psa, jinak by se tam vaše kočka nepromenádovala. Nebo kdykoli, kdy odejde na nákup atd.
Rozhodně rychle, do tří dnů hrozí dehydratace…

baghira

Kočky mají devět životů a schopnost přemísťování v časoprostoru. O psa bych měl obavu, ale o kočku ne, ta si poradí.

Zdroj: Terry Pratchett, Nefalšovaná kočka