Ančikk

Angry birds

Dobrý den, prosím jké jsou všechny vezre této hry (Rio,..) a co znamená Angry birds lite beta?

Odpovědi
yak

Sice se vůbec nezajímám o hry, takže celou otázku nezodpovím (ale to je snadné vyhledat google či bing 🙂. Jen k tomu konci: „Lite“ je zkratkovitý způsob psaní anglickéh slova light = „lehká“. Bude to tedy asi verze, která méně „zatíží“ počítač (menší nároky na paměť třeba) Beta verze, pokud vím, znamená vždy, že se jedná o něco nově vyvinutého a ne široce prozkoušeného, tudíž to ještě může mít své nedostatky v dotaženosti

led

Beta:
je skušobná -testovacia verzia, zverejnená pred oficiálnym vydaním daného programu. Väčšinou má obmedzenú časovú platnosť a najdú sa tam ešte chyby.
Lite:
odľahčená neplnohodnotná verzia programu s určitými obmedzeniami