aoimirai

Anglistika a amerikanistika – Univerzita Pardubice

Jaká je náročnost na filozofické fakultě UPCE, obor anglistika a amerikanistika? Jaké zkušenosti máte se studiem? Klade se tu důraz na načtené knihy v AJ před přijetím?

Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Jsem zatím ve 3. ročníky SŠ a uvažuji o tomto studiu (Anglický jazyk pro odbornou praxi).

Nejlepší odpověď
Pepa88

Ahoj, tenhle obor je relativně náročný (v porovnáním se zbytkem fakulty – dobře, ještě Slavistická studia zemí EU není sranda)…
Podmínky pro přijetí bohužel neznám… Ale pokud vím, tak přijímací řízení na fakultě jeden tenhle týden, takže neptáš se trošku pozdě? :)