Niikii

ANGLIČTINA-VÁNOCE, pomůžete?

Ahoj máme za úkol napsat anglicky My Christmas…jak probíhají naše Vánoce,co děláme a tak..moc to nezvládám a nemůžu najít žádnou stránku kde to je? ☹ Nemohli by jsmte mi pls pomoct??????Budu moc vděčná..

Nejlepší odpověď
myšpulín

Jediné co jsem našla za odkaz v angličtině, tak jsou zvyky a tradice, ale to nebude ono.
Nejprve se popisuje průběh Vánoc v Anglii, USA, i České republice a hledá mezi nimi jednotlivé rozdíly a pak i jiné tradice.
Určitě jste si ve škole o vánocích povídali a třeba i v učebnici máte nějaký článek na toto téma, tak několik vět dohromady dáš. I když by to třeba nebylo na 100% gramaticky správně, tak bude oceněna tvoje snaha.

Další odpovědi
hanulka11

zde něco máš ,třeba použiješ
http://www.se­minarky.cz/Zvy­ky-a-tradice-maturitni-otazka-anglicky-16501