kurec

Existuje v angličtině slovíčko, které vyjadřuje nějaké hobby, má koncovku -ing a nejde jednoslovně přeložit?

Existuje v angličtině slovíčko, které vyjadřuje nějaké hobby (cooking, fishing) a které zároveň musí mít koncovku -ing, a když ho přeložíme do češtiny, tak musí obsahovat 2 či více jak 2 slova? (prostě nejde vyjádřit jedním slovem)

Nejlepší odpověď
quentos

Tw!st: jenže to není hobby :{)>

Mě napadá třeba weightlifting – posilování s činkami…

Další odpovědi
klumprt

geocaching – hledání schránek ukrytých na různých místech na Zemi.

(vlastně nejen na Zemi, jedna je i na vesmírné stanici ISS)

Tw!st

Napadá mě třeba kidding (dělat si srandu)