Lleni

Anglická modální slovesa..? Můžete prosím vysvětlit?? Z testu mám 4, stejně jako zbytek třódy..

Takže neemám nikoho kdo by mi to vysvětlil- a z učitelkou se nesnášíme…
Doplňuji:
Na internetu je to moc složitě a pro mě odborně.. Děkuji;))

Odpovědi
samicek333

Já bych se učitelky zeptala. Pokud se s ní nesnášíš jenom ty, ať se zeptá ještě někdo jiný. Protože jestli celá třída dostala 4, tak by jí mělo dojít, že to potřebujete převysvětlit.
Doplňuji:
http://www.hel­pforenglish.cz/ar­ticle/20060612­01-modalni-slovesa

tady je to dost jednoduše vysvětlené

Bedy

Pokud je učitelká blbá, tak s tím mnoho udělat nejde. Zkus helpforenglish.cz, tam to je opravdu dobře udělané. Případně se zkus zeptat holek o třídu výš nebo v nějaké paralerce, jeslti by ti to dokázaly vysvětlit.
V opačném případě bude problém zřejmě jinde.