Petka 22

anemííííííííe­eee...........

Čauky po porodu mi bylo hodně špatně ještě ted je mi sem tam blbě a trpim zimnicemi doktorka mi řekla že mám anemíí a že jsem hodně anemická tak mi předepsala kyselinu listovou a nějaké tablety železa jenže jsem šita a nemůžu jít na ,,,, velkou mám asy zacpu na zachod se mi chce ale nejde to ja kojím a mam strach si vzít projímadlo mate nejakou radu ???

Odpovědi
anetadela1

Mě v těhotenství zjistili, že jsem taky anemická a moje dcera to má taky. Ale asi to není tak hrozný, protože nám nikdo nic nepředepsal. To, že se bojíte jít na záchod je normální. Já se bála děsně, taky jsem šitá. A už v porodnici po mě chtěli, abych šla na velkou. Hroooozně jsem se bála. Doma už to bylo lepší, ale stejně.....Jezte hodně jablka, prostě ovoce a nebudete to mít tak „tuhý“ 🙂 To bude dobrý, uvidíte… 🙂

PRO Michala: mě právě jablka pročistí, naopak staví banány. Takže bude nejlepší to vyzkoušet, protože u každého to funguje jinak.

bond73

Paní doktorka vám předepsala správně oné léky,ovšem lék s obsahem železa, Ferronat,má tu nevýhodu ,že způsobuje zacpu a tuhou stolici,místo projímadla bych zkusil mléčné kysané produkty a nebo produkty ,které obsahují živé střevní kultury,zkuste se poradit z lékárníkem a nebo odborníkem ,přes zdravou výživu,který vám doporučí adekvátní produkt,který vám pomůže s tímto problémem i s tím,aby jste onen ferronat nemusela přestat užívat,jelikož ve vašem případě je nutné vašemu tělu doplnit oné železo,jež vyplnují červené krvinky.

Michal

Změňte lékaře.A pozor jablka naopak staví.