lili evansov

Jakou andulku vlnkovanou vybrat, když chci, aby mluvila? Samce, nebo samičku?

ahoj vsichni hmm chtela jsem se zeptat u andulek jaky rozdil samec samicka diky

Odpovědi
ten který je

Kup si samečka.Samičky se mluvit nenaučí.Určení pohlaví se pozná podle zabarvení ozobí.Další info viz odkaz:https://www.wi­kihow.cz/Jak-ur%C4%8Dit-pohlav%C3%AD-va%C5%A1%C3%AD-andulky

Drap

Samičku. Na barvě nezáleží. Bude záležet nejvíce na tobě, na tvé vytrvalosti a stálém opakování ptáčkovi.

Emefej

Traduje se, že sameček se mluvit naučí snáze. My jsme měli andulky dvě, oba samci, jeden mluvil, druhý se to nikdy nenaučil.

JežíšKristus

Zvíře nepatří do klece, ale do přírody!

Do klece zavřeme tebe, a budeme tě učit mluvit!

podger

Mluvit budou oba, ale se samcem je větší zábava. Neber ho rodičům příliš brzy, nenaučí se létat. Klec s jídlem, hračkami a přehozem je bezpečné místo, kam si na noc zalétne pro klidný spánek. Věř mi – říkám to rád – Ježíš Kristus je debil