???

Android – problém s kontaktmi

Dobrý deň. Mám mobil so systémom Android. Skúšal som navšťíviť Android Market, ale k tomu je potreba spojiť ho s Gmail účtom. Spojil som, potom som zistil že mi je to nanič a tak som ho chcel znova odpojiť. Odpojil som a zrazu mi 3-štvrtina kontaktov zmizla. Dá sa to nejak vrátiť späť? (kontakti nemám zálohované) Vpred ďakujem za odpoveď.

Odpovědi
vamplires

Ahoj, taky používám Android, ale asi jsi musel něco zblbnout. Když jsem se na mobilu přihlásila na účet google, tak to člo, normálně jsem si brouzdala po marketu.

Jo, jasně, pak jsem od mailu zapomněla heslo, ale to už je něco jiného :DD

Možná, když jsi zkoušel si odstarnit google, omylem jsi odstranil i kontakty, nebo se na něj zkus znovu přihlásit..

Já vím, rada na pytel! :DD

anonym

🙂 „zistil sem ze je mi to na nic“ to je úsměvné – tak to zjevne nebyla pravda pravda … vidite ze to na nic nebylo.

Totiz kontakty jsou ulozeny prave na tom google uctu, muzete si to snadno overit na adrese http://contac­ts.google.com , znovu se prihlaste a bude to zase fungovat a kontakty budete mít zpět.

Odhlašovat se z google účtu, to je na nic … Android telefon bez google účtu není dobrý nápad. Proc si lide dobrovolne pridelavaji problemy, kdyz se snazi byt chytrejsi nez manuál k produktu ?? 🙂

Podobne je to i na stolnim pocitacich, kde se denne setkavame s pripady kdy si tzv. power users umyslne vypinaji systemove sluzby aby pry zrychlili pocitac s konstatováním „jsou na nic“ nebo „nic to nedela“ tak to vypnou a pak se divi ze prestavaji fungovat veci ktere povazovali za samozrejme.