led

Android pre tablet.

Hľadám bezplatný plánovací program v českom, alebo slovenskom jazyku. V Android markte som nič takého nenašla. Skúšala som aj cez google, aj cez android fórum,…
Nemôžte mi poradiť, kde by som mala hľadať? Prípadne odkaz?
Nejde o komerčné využitie.
Vo windows to nie je problém. Ďakujem.

Doplňuji:
Nie telefon, ale tablet tj.počítač s dotykovou obrazovkou bez klávesnice.
Original anglický mi nevyhovuje

Odpovědi
anonym

myslíte kalendář? ten najdete přímo v telefonu

DDarent

Myslim, že programátor mobilních / webových aplikací (George) (podle G+) bude vědět, co je to tablet.....

Jakej tablet a jakej android???
pokud Samsung, tak zkuste http://samsun­gapps.com/

led

George naozaj vie, čo je to tablet, ale…
aj master sa občas utne. To vysvetlenie pomenovania tablet je viacmenej pre iných.
Pre konkrétny plánovací program v čs/sk nie je treba konkrétny typ tabletu (ako u mobilu).